Badania i analizyWiemy co robić aby na bieżąco śledzić i reagować na to, co mówi się o Twojej marce w internecie. Analiza i badania pozwolą Ci nie tylko rozwinąć firmę ale przede wszystkim podjąć skuteczny dialog z konsumentami. Specjalizujemy się w metodzie badawczej jaką jest Social Listening oraz prowadzimy badania statystyczne.

Social listening odnosi się do internetu, czyli obszaru, w którym treści pojawiają się 24 godziny na dobę, pozwala na monitorowanie bieżących nastrojów panujących wokół marki. Jest stosowany do bieżącego monitoringu treści publikowanych w przestrzeni digital, pozwalającego trzymać rękę na pulsie w kwestii postrzegania marki, reakcji na negatywne opinie oraz jest nieocenionym wsparciem przy działaniach kryzysowych.


Klasyczne techniki badawcze takie jak ankiety albo fokusy mogą być wspierane i wzbogacane przez Social Listening. Jeśli pytanie badawcze dotyczy szerokiego obszaru, warto dokonać jego wstępnej eksploracji w internecie – wyodrębnić kluczowe tematy i marki pojawiające się w dyskusjach na jego temat. W oparciu o taką wiedzę można następnie zbudować adekwatną ankietę albo scenariusz fokusów. Kolejność można też odwrócić i użyć Social Listeningu do pogłębionej analizy tematów wyłonionych jako kluczowe w badaniu ankietowym.


Chcesz wiedzieć więcej o naszej pracy w tym zakresie? Porozmawiajmy! >>>

Kancelaria Doradztwa Prawnego Marlena Kalisiewicz

NIP: 5291788106

REGON: 381581444

Dane kontaktowe:

Tel: +48 791 910 830

mail: marlena@kancelariakalisiewicz.pl

  • Biały Deezer Ikona
  • LinkedIn - Biały Krąg
  • White Facebook Icon