top of page

Abonament na prawnika

A gdyby tak czas poświęcony na rozwiązywanie prawnego problemu zamienić na czas dla siebie z filiżanką kawy? Pomoc prawna w formie miesięcznego pakietu pozwala konsultować się w bieżących sprawach i problemach prawnych związanych z działalnością firmy bez zbędnego prowadzenia etatu na stanowisku radcy lub adwokata. W Kancelarii pakiety, które oferujemy obejmują nie tylko doradztwo w zakresie prawa, ale również public relations, co jest integralną częścią naszych usług.

Pakiety/Abonamenty prawne to oferta, dzięki której nie musisz zatrudniać etatowego prawnika aby być w stałym kontakcie z rzetelnym doradcą z zakresu prawa i PR. W Kancelarii dokonujemy analizy umowy, którą podpisujesz, przygotowujemy potrzebne pisma, pomagamy w negocjacjach z kontrahentami, doradzamy w bieżących sprawach oraz wspieramy działania reklamowe wraz z opracowywaniem koncepcji i niezbędnej dokumentacji.

JAKIE PAKIETY OFERUJE KANCELARIA?

W zależności od wielkości przedsiębiorstwa oraz prowadzonego biznesu, skonstruowaliśmy 3 rodzaje możliwości abonamentowych.

 

 

Zrzut ekranu 2021-02-10 o 15.04.01.png
bottom of page